Duben 2009

Profil

29. dubna 2009 v 19:22 | Hayley |  Profil

Jméno:Tereza Makovská
Přezdívka:Hayley-podle mojí oblíbené zpěvačky ze skupiny Paramore
Datum narození:26.4 1997
Znamení:býk
Barva vlasů:hnědá
Barva očí:No tak tohle je pro mě asi nejtěžší otázka asi od všeho kus.Je to taková patlanina hnědé zelené šedá a modré je tam taky kus :D
Celkový vzhled:Nejsem ani vychrtlá ani moc tlustá prostě taková střední cesta.Vlasy jsem nikdy neměla krátké mám je asi tak do půlky zad.Vysoká jsem asi 168cm takže nic moc :D.
Oblíbené filmy:Nejradši mám animované filmy,někdo už si může myslet že sem na to stará ,ale já se od toho nemůžu odtrhnout.Taky mám ráda fantasy jako třeba Pán Prstenů,Sucker Punch,Piráti z Karibiku a je toho víc.
Oblíbené seriály:Zbožňuju Big bang theory,The Vampire diaries,Přátelé,Once upon a time, IT crowd nebo třeba Bones.
Město:Hradec Králové
Oblíbená knížka:Série Harryho Pottera,Eragon,Eldest,Brisingr,Vampire academy,Percy Jackson
Oblíbená hudba:Paramore,Three days grace,RED,foo fighters,Sum 41,Metallica,Guns´n Roses,Nirvana prostě takové trošku tvrdší věci.Mám také ráda soundtracky jak z filmů tak z her.A to co mě uklidní je hudba z 50.let.
Oblíbená barva:Černá,zelená,modrá
Oblíbené zvíře:Kočka(jednu mám doma)
Jak jsem se dostala k Laře:No vlastně ji znala sestra a hrála jí u svý kamarádky pak jsme si jednou v krámu koupily TR angel of darkness a moc nás to bavilo a tak jsem začaly kupovat další díly a pořád nás to baví.
Icq:589411670
Skype:rockgirl261(já vím je to hrůza ale byla jsem malá)
E-mail:TerezaMakovska@seznam.cz
Další oblíbené hry:Mafia I a II,Assassins creed,Runaway,Syberia,Sims 2,Heroes, a různé tycoony když je nuda.Nově také Uncharted na PS3
Oblíbená postava z TR:Myslím že Laru mají nejradši všichni ,ale mám ráda také Doppelganger za tu její tajemnost.Také jsem zbožňovala Kurtise.
Oblíbený předmět ve škole:Abych se přiznala mám ráda dějepis a biologii.
Další zajímavosti:Strašně ráda mám mytologii hlavně řeckou a severskou.Koupila jsem si Kroniku do které kreslím bájná stvoření a píšu k tomu popisky(říkejte si že sem magor ale nebudete první)Sama jsem se učila psát runy ,a teď už je i slušně ovládám(zrovna přecházím na hlaholici ale tu se asi nenaučím :D)Zkoušela jsem i Elfštinu ,ale ta proklatá řeč má 10 pádů :D.Když mám volný čas tak ráda kreslím,čtu,vyrábím z korálků nebo fotím.Také sbírám placky (odznaky) mám je všechny připnuté na tašce.

Co nemám ráda:Nemám ráda lidi co pomlouvají ostatní a pak se před ním chovají jako nejlepší kamarádi, lidi co si myslí že jsou víc než ostatní,namyšlené holky i kluky.A co úplně nejvíc nesnáším je když někdo ubližuje zvířatům,mám chuť ty lidi nakopat ,protože zvířata jsou někdy lepší než lidé.Jelikož mám hrozně slabí žaludek nerada jezdím autem nebo na atrakcích.A jestli by to bylo v jídle tak se asi budete divit ,ale už od dětství nejím máslo.

Mým velkým snem je dostat se někdy do Los Angeles a být na E3.Jinak jsem docela normální holka ,která sice nemá kamarádů tuny,ale tu jednu partu spřízněných duší bych nikdy nevyměnila.Být jediná holka v partě tří kluků je vážně super i když mě někdy přivádějí k šílenctví. Kdybych měla říct něco o svojí povaze tak bych asi řekla že, jsem veselá hodně citlivá,občas tvrdohlavá ,ale stále mám dobrou náladu a snažím se aby jí měly i lidé kolem mě.
No tak to bude asi o mě všechno jestli ještě chcete o mě něco vědět napište do komentářů.

Zpráva!!

28. dubna 2009 v 21:47 | Hayley |  Ostatní
Ahojky mám tady pro vás nějaké zprávy ohledně blogu co se tady bude dít v průběhu tohoto a dalšího týdne.Je toho celkem dost tak bycvh si to přečetla.

Klik Cč....


Tomb Raider IIII-Screeny

28. dubna 2009 v 15:28 | Hayley |  TR4 Ostatní
Další screeny tentokrát jich nemám moc.

Tomb Raider IIII-Wally

27. dubna 2009 v 20:59 | Hayley |  TR4 Wallpapery
Další wally......

Tomb Raider V-Screeny

27. dubna 2009 v 19:37 | Hayley |  TR5 Ostatní
Mám tu pro vás další pěkné screeny.

Přání k narozkám

26. dubna 2009 v 22:17 | Hayley |  Ostatní
Tohle přání mi udělala moje nejlepší kamarádka a moc jí děkuju.Mám 12 narozky....

Kalendář-Květen 2009

26. dubna 2009 v 20:35 | Hayley |  Kalendáře
Tak dávám sem už na květen protože už je konec dubna tak abych nedělala hned za sebou dva.

TR:Anniversary:Artefakt

26. dubna 2009 v 16:32 | Hayley |  TR A Ostatní
Tady je hledaný artefakt z Anniversary.

Tomb Raider III-Wallpapery

26. dubna 2009 v 16:27 | Hayley |  TR3 Wallpapery
Opravdu krásné wally.Tomb Raider II-Screeny

26. dubna 2009 v 16:08 | Hayley |  TR2 Ostatní
Mám tady pro vás další screeny z TR:2 snad se vám budou líbit.

Tomb Raider I-Screenshoty

25. dubna 2009 v 21:28 | Hayley |  TR1 Ostatní
Tak tady jsou nějaké ty screeny z 1. dílu.
7


TR:Underworld-Figurka

25. dubna 2009 v 20:34 | Hayley |  TR U Ostatní
Tady pro vás mám figurku Lary z Underworld.Mě osobně se moc líbí.

TR:Underworld-Info

25. dubna 2009 v 20:30 | Hayley |  TR U Informace
Crystal Dynamics nás výročním dílem Tomb Raidera vzali časem zpátky k našemu prvnímu dobrodružství ve společnosti vnadné a odvážné archeoložky Lary Croft. To také můžeme vzít jako rozloučení se starým konceptem, protože v Tomb Raider: Underworld nás čeká nová generace akčních adventur.
Cesta do podsvětí
Příběh naváže na Legend a má se točit kolem mayského kalendáře, resp. jeho šesti dnů, během nichž se otevře brána do podsvětí a kterou podle všeho Lara Croft projde. Tomu z vypuštěných informací odpovídá situování lokací do oblasti Jižní Ameriky, kde bude Lara prozkoumávat džungli a starodávná mayská stavení, i pestrá škála nepřátel, většinou mýtického ražení.
Pokud zapátráme, zjistíme, že mayská verze podsvětí se nazývá Xibalba (čteno Šibalba, volně přeloženo jako místo děsu), nachází se pod povrchem země a obývá ji spousta lidem podobných stvoření, přičemž vše je poznamenáno smrtí, nemocí a zkažeností. Zde pak také vládne dvanáct pánů smrti, přičemž deset z nich představuje různé formy lidského utrpení.
Není samozřejmě jisté, zda se v Underworld něco podobného objeví, ale přiznejte sami, že výše popsané je ideálním základem pro videohru, hlavně dvanáct rozličných bossů, kteří mají ztělesňovat strach, hladomor, bolest, smrt, nemoc atd. Až to trochu začíná připomínat nedávno vydané Jericho. Nicméně, vraťme se zpátky k faktům.
Větší, špinavější, nadanější
Nový Tomb Raider přinese změny na všech frontách. Tou hlavní bude velká míra interakce s rozlehlým okolím. Prostředí nebudou již jen lineární tunely, ale velké, otevřené lokace, kde se budete klidně moci ztratit. Stejně tak nemáte mít předem jasnou cestu, ale budete si ji muset prostě najít, což dá dobrodružství jistě další rozměr a protáhne hrací dobu.
Prostředí má být naprosto dynamické a Lara bude moci sebrat takřka cokoliv, třeba klacek. Na nových a pestrých možnostech počínání si v přírodě pak budou založeny i logické puzzlíky. Pokud Lara naopak uklouzne a spadne do bahna, nejenže v něm zanechá stopu, ale sama se i ušpiní. Zaschlé bláto se však časem oloupe, případně jej smyje déšť nebo vodopád.
O tom, že práce archeologa není rozhodně nic pro fajnovky, se přesvědčíme i tak, že se Lara během toho všeho šplhání a skákání pořádně zpotí. Novinkou bude také spousta nových pohybů, které za podpory motion capture mají vypadat naprosto přirozeně. Při běhu džunglí si sličná archeoložka zakryje obličej, případně větve ohne rukama. Autoři též vyzdvihují animaci rtů (o hlas a zřejmě i mimiku se postará původní dabérka Lary, Keely Hawes).
Konečně bude Lara umět šplhat a střílet zároveň. Při střílení obouruč pak bude zase schopná zaměřit rozličné cíle. Dalšími dovednostmi, které se naučila během vývoje, jsou nové chvaty pro boj na blízko, díky nimž se s nepřáteli vypořádá ručně, aniž by to nějak výrazně poznamenalo její čáru života.
Hutná atmosféra
V Tomb Raider: Underworld tak překvapivě půjde krása ruku v ruce se špinavostí, a jak jsme již zmínili, svoji roli sehraje i počasí. První dostupné obrázky prezentují bouři nad jihoamerickým pralesem. Hustý déšť stéká po hrdince, temná mračna se pohybují po obloze a celkovou atmosféru ještě podpoří realistické blesky a hromobití.
Právě ty mají být ukázkou inovačního systému nasvětlení scény, takže díky odpovídajícím barvám, chování světla a odleskům bude prostředí vypadat mnohem uvěřitelněji. Aby bylo realističnosti učiněno za dost, vydali se autoři do skutečných lokací a vše pečlivě zdokumentovali.
Postavy a nepřátelé
Ačkoliv se Lara vydá opět do akce sama, bude mít dva přátele na telefonu. Jedním je technický guru a hacker Zip, jenž ji bude oporou skrze vysílačku a poskytne jí všechny důležité informace. Druhým pak bude vědátor Alister, jenž Laru zavalí historickými údaji a souvislostmi mezitím, co ona v terénu postřílí divokou zvířenu.
Nepřátelé mají být z velké části standardní predátoři a již avizované mýtické nestvůry složené z vyhynulých nebo zatím neobjevených druhů. Naopak lidí máme potkat jen velmi málo. Každého, koho zastřelíme, a neplechu, kterou napácháme, pak vývojáři nechají na stejném místě po celou dobu hraní a nic nezmizí tak jako dřív. To ostatně pomůže při zorientování se v rozsáhlých exteriérech.
Výbava
Tím, čím je pro Indyho bič, jsou pro Laru dvě pistole (pokud nebudeme počítat kotvičku). V Underworld tak nebude chybět ani tenhle základ výbavy. Co však zřejmě postrádat budeme, jsou lékárničky. Systém léčení totiž bude naprosto překopaný, přičemž není zatím jasné jak. Že by Crystal Dynamics použili dnes tolik populární automatické uzdravování? To uvidíme...
Mimo pistolí mají být k dispozici granáty a Desert Eagle. Jelikož se během výprav Lara pořádně zaprasí, přijde vhod spousta různých oblečků, jež si budete postupem hrou otevírat. Jako zbraň nebo pomůcka k dalšímu postupu by měla posloužit pestrá škála věcí rozházených po okolí. Návrat oslaví též motocykl, který nám má údajně pomoci při řešení puzzlat.
Informací stále není mnoho, ale i tak vypadá nové dobrodružství Lary Croft zajímavě, obzvlášť pokud se naplní naše domněnky s mayským podsvětím. Ostatně studio Crystal Dynamics jsou dobrou zárukou kvality, když upadající archeoložku zachránili a během dvou dílů ji opět vrátili na výslunní. Tomb Raider: Underworld vyjde koncem roku 2008 na PC, PlayStation 3 a Xbox 360.