Návod-TR:Legend-Japonsko

21. dubna 2009 v 20:14 | Hayley |  Ostatní

Ták mám tady pro vás návod je MÉ tvorby takže prosím NEKOPÍROVAT!!Dala jsem si s tím práci a ještě přidala fotky opět vlastní tvorby tak doufám že tohle někdo pochopil a nebude kopírovat.Tak vám přeji pěkné počtení.Tákže Lara je ve výtahu máte animaci.Když animačka skončí jste před výtahen v patře.Jděte po schodech dolů za barmanem.
Pokecejte s ním a on vám řekne kde je váš přítel Nishimuro San.Jděte od baru doprava chodbou a tam jsou dveře vejděte a máte opět animaci.Když vyjdete pokračujte na večírek.
(Moc pěknej obrázek)Spustí se vám opět animace z hádkou myslím z mafiánem Takamotem.
Po animaci postřílejte mnafiány a pokračujte do leva od baru do další chodby.

Otevřete dveře na konci chodby a jedete výtahem na jakousy střechu se skladem.
Vyjdete z výtahu a jdete do do dalších dveří u nic je sud jděte od něj dál a roztřelte ho vybouchne a umožní vám cestu nahoru po trubce.

Když vypláte horvidíte proslenou střechu od střechy skočte výš a tam je krabice roztřelte jí a mát stříbrnou odměnu.Na střechu použijte hák z magnetem a odtáhněte ji.
kočte dolůů roztřílejte a objevíte odměnu.Pak jděte ke kupě žlutých krabic a jednu odtáhněte za ní se skrývvá další ozdoba.

Pak ještě uvidíte v místnosti motorku naskočte na ní a vyjedte ze dveří ven zahněte do prava a jedte a k mostu kterému část chybí.Spustí se jak říkám já(Hayley)Klikací animace.
jděte normálně po krabicích dolů a nakonci je krabice z odměnou.Vylezte nahoru a skočte na tyč přeskočte na dřevěnou plochu a pokračujte dál.Před sebou pak narazíte na takové sklo to roztřelte a po laně se dostanete dál.Z dalšího lana jedte dolů.Hákem si přitáhněte plochu a skočte na ni.Pak seskočte a chytněte se hákem otočte se do prava znova zkoupněte a přeskočte na další plochu.Další plochu si rozhoupete a přeskákejte až na takový balkon tam postřílejte mafiány.
Když už je po nich jděte do dveří a jděte ze schodů dolů a roztřelte krabici z odměnou jdete po schodech co nejvýš to jde a tam máte trubky přeskákejte a až se dostanete nakonec máte tam další odměnu.
Pak seskočte dolů a jděte do dveří před vámi vejdete do takové kanceláře.Opět postřílejte mafiány.
Roztřelte skleněnou stěnu doleva od velké obrazovky je tam krabice tu roztřelte a dostanete odměnu.Pak ještě jděte do mezipatra a tam rozkopejte skříně čeká tam na vás odměna.Pak se zaměřte na velkou obrazovku roztřelte malé klipsy nahoře a nakonec ji hákem stáhněte.Napadnou vás dva mafiáni opět je zabijte.Pak jděte do dveří před vámi a dostanete se na střechu.Vylezte na tyč a přeskákejte až na další plochu.Pak hákem stáhněte velkou obrazovku a skočte na ní.

skočte dál a vylezte po žebříku.Jste nahoře a opět stáhněte obrazovku,skočte na ní a přehoupněte se na druhou stranu.Vylezte na tyč a přeskočte na další plochu.Vyšplhejte po tyči přeskočíte na další tyč od obrazovky ta se vám přehoupne a vyopět skočíte na tyč a z tyče nahoru na obrazovku.

Skočte na další místo před vámi.Vylezte po tyči která se vám pomalu bortí přeskákejte po tyčích které ale tak padají.
Dostanete se na malý balkonek a jděte do dveří,zahněte do pravá a postřílejte mafiány to samé i dole.Nahoře roztřelíte krabici a v ní je odměna.Skočte dolů a jděte do leva do malé místnosti z radarem a skříněmi skříně rozkopejte a vezměte si odměnu.
Vyjděte a vydejte se do prava tam na vás čekají dveře.Přes dveře se dostanete do místnosti z velkou koulí.Jděte do malé místnosti v levo zapněte lasery.Vemtesi kouly z přecíně a kutálejte jí přes lasery seskočte doleva a pokračujte chodbou.
Vejděte do dveří a dostanete se do velké místnosi zz rakem spustí se animačka.Potom střílejte mafiány.Kydž je postřílíte použijte hák na velkého draka a rozhoupejte ho on prorazí sklo a musíte zabít další dva mafiány.
Vylezte nahoru a jděte doprava.Máte tam zbraně sesbírejte je a uvidíte bednu tu tlačte až do místnosti z drakem krabici hodte dolů.
Seskočte dolů a tam máte zlatou odměnu dosatanete nové oblečení catsuit.Jděte znova nahoru a vejděte do dveří které jsou taky výtah.Výtah vás doveze k závěrečnému bosovi.Když vystoupíte spustí se animačka.Pak bojujete z Takamotem.Vyhíbejte se zelenému světlu a zároven do něj střílejte.
Velmi výhodné je po něm hodit gránát když se zrovna zastaví.Když ho zabijete spustí se závěrečná animace:Lara sbírá jeho kopí rozlomí ho a sebere hlavici exkalibru.Potom se tam objeví Vrtulník z Nishimurem a Lara vzápětí odlétá.

******Doufám že jsem vám pomohla a těším se až napíšu další návod*********
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Val!nečka Val!nečka | 21. dubna 2009 v 20:54 | Reagovat

supa návod použiju ve čtvrtek večer :D

2 Thora Thora | Web | 21. dubna 2009 v 21:25 | Reagovat

To je sice hezké, že tu máš nekopírovat, ale obrázek, co máš v záhlaví (a na ikonkách) je má tvorba a byla bych velice ráda, kdybys ho odstranila... děkuji...

3 Hayley Hayley | 21. dubna 2009 v 22:19 | Reagovat

Thora:Jéé aha to jsem nevěděla moc se omlouvam hned zítra to napravím fakt promin

4 Thora Thora | Web | 21. dubna 2009 v 22:30 | Reagovat

Hayley: na tom obrázku byl původně i můj podpis a odkaz na blog... kdyby ses zeptala předem, mohly jsme se nějak domluvit, mě to vážně hrozně mrzí, když někdo kopíruje, tak doufám, že ho odstraníš...
Jinak většina obrázků na mém blogu je má vlastní tvorba (stejně tak i ta Lara s notebookem)...

5 Hayley Hayley | 22. dubna 2009 v 7:23 | Reagovat

Já se ti ještě jednou moc moc omlouvám moc mě to mrzí já vždycky všechno pokazím tak já to dneska opravím.Tvůj blog je můj nejoblíbenější tak bych byla nerada kdybych jsme se nějak pohádaly.Já ho ještě dneska opravím a doufám že mou omluvu přijmeš

6 Thora Thora | Web | 22. dubna 2009 v 8:37 | Reagovat

Všimla jsem si té změny a vážně ti mockrát děkuju! Omluvu přijímám a také doufám, že spolu do budoucna budeme dobře vycházet ;) Opravdu jsem nechtěla být nějak zlá, jenže se s nějakými kopírovači potýkám celkem často a ne všichni jsou takhle slušní...

7 Hayley Hayley | 22. dubna 2009 v 13:00 | Reagovat

Jsem opravdu moc ráda.Jby můj blog měl taky slušnou pověst já oprtavdu nejsem nějak pomstychtivá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama