TR:Legend-Návod-Bolívie

25. dubna 2009 v 7:25 | Hayley |  Ostatní

Tak mám tady další návod mé tvorby takže opět nekopírovat.Tentokrát je to Bolívie né redux ale normální 1.level.Příště se těšte na Peru.
Jděte dobředu a vdazu by jste měly najít odměnu.Pak vyjděte po můstku přeskočte na druhý břeh,jděte dozadu a tam najdete odměnu.Skočte do vody a přeplavte na druhý břeh.
Vyskočte a přetlačte kámen dolů přeskočte a vyšplhejte po nějakém bambusu,přeskákejte až na sklaní výběžek.
Skočte na lano a otočte se doleva rozhoupejte se a skočte.Rozsvitte si světlo a jděte dál,tam by jste měly potom najít odměnu.Skočte dolů a vydejte se doleva.
Jste už pryč z jeskyně a ted přeskočte na další kámen.Chytněte se skály a přešplhejte.Vyskočíte až u vodopádu běžte po něm nahoru,ale kámen se začne řítit.Vy musíte uhnou někam na stranu.Když to přelezete vyjděte na kámen a přeskočte na větev a pak na další,pak se chytíte skály a přeskočíte doprava.Tam se vám spustí animačka.
Po animaci zlikvidujte vojáka a pokračujte rovně.Zahněte doleva a tam na vás čeká jedna odměna.Skočte na římsu v pravo od místa kde jste sebraly odměnu.Přešplhejte až nakonec a skočte nahoru kámen posunte dolů.
Pak skočte dolů a skočte na větev,přehoupněte se na místo mezi dvěma vodopádkyPak až vylezete použijte hák na velkou no minci před sebou a odtáhněte ji projděte a spustí se vám animace.
Pak zabijte dva vojáky.Vyskočte na kámen a přeskočte z něj na římsu ta se ale hroutí tak rychle musíte přeskočit na tyč z tyče se zkoupněte na římsu a přeskákejte skočte na další a potom nahoru.Když jste nahoře skočte na lano a rozhoupejte se a přeskočte na břeh.Jděte doleva a skočte nahoru tam je odměna.Pak jděte doprava a skočte na tyč.Přehoupněte se a zabijte vojáka.Pak použijte hák a přehoupněte se přes díru..Jděte dopředu a otočte se vlevo a uvidíte nahoře odměnu seberete jí pomocí háku.Pak jděte chodbou.Až dojdete spustí se animace.
Až animace skončí střelte do kamenů a ty se skutálejí na vojáky dole.Sjedte dolů a postřílejte další vojáky,zahnětedoprava a tam vrohu je odměna.Vyskočte na vyšší místo kde jste zabily vojáky a jděte dozadu tam máte odměnu a otočíte se a zabijete vojáka nahoře.vyskočte nahoru a zhoupněte se nalane.Sjedte dolů a zabijte vojáky lépe je střelit do sloupu a on zabije tak dva vojáky.Pak jděte po schodech a spustí se vám animace.
Pak se schodů jděte doleva a roztřelte zed tam máte odměnu.Vratte se zpátky na schody a pokračujte.Je tam chodba kopněte do krabičky před sebou a uvi
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Val!senka Val!senka | Web | 25. dubna 2009 v 8:04 | Reagovat

wow good návod

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama