Duben 2012

Assassins Creed I - Sběratelské edice

24. dubna 2012 v 15:38 | Hayley
◄Tato edice vyšla, myslím pouze v severní Americe.Byla to edice pro x-box 360 a obsahovala základní hru, malou figurku Altaïra(četla jsem 3 palce vysokou), komiks kreslený speciálně pro hru, nějaké mise.Obsahovala také bonusový disk s videi o tvorbě hry, ukázky náčrtů v galerii , deníky vývojářů atd.

Edice podobná té předchozí vyšla také v Evropě.Obsahovala 12 palců vysokou figurku Altaïra, art book a bonusový disk obsahují téměř to samé co Americká verze.


Edice nazvaná directors cut edition je edice pouze pro PC.Nevím jestli vyšla i u nás ale docela o tom pochybuji.Obsahovala 4 nové mise do hry a takové minuhry(:D) ,závody po střechách nebo vraždění lučištníků.


Assassins Creed I - Druhy vlajek

22. dubna 2012 v 16:21 | Hayley
V tomto článku se dozvíte něco o vlaječkách co jsou schované po městech.Vlajky sloužily pro zabírání území různými organizcemi např templářů,hospiliérů nebo saracénů.

• Assassinské vlajky
Najdete je na území Masyafu
Počet:20 vlajek


• Vlajky krále Richarda
Najdete je n území Království
Počet:100 vlajek


• Vlajky Saracénů
Najdete je na území Damašku
Počet:100 vlajek


• Vlajky Teutoniků
Najdete je na území Acru ve Střední čtvrti
Počet:33 vlajek


• Vlajky Templářů
Najdete je na území Acru v bohaté čtvrti
Počet:34 vlajek


• Vlajky Hospitaliérů
Najdete je na území Acru v Chudinské čtvrti
Počet:33 vlajek


• Jeruzalémské kříže
Najdet je na území Jeruzaléma
Počet:100 vlajek

Všechno nejlepší!!

20. dubna 2012 v 7:26 | Haylex
Konečně je too tady další narozeniny blogu.Tentokrát jsou na dortu už tři svíčky a já jsem hrozně šťastná , že tady můžu být a psát články pro lidi které baví.doufám že tento blog vydrží ještě hodně dlouho a já se budu snažit aby byl stále lepší a lepší.Samozřejmě musím poděkova spřátelených blogům a i jiným návštěvníkům, ale speciální poděkování patří také jednomu z mých oblíbených blogů a to Kajkovi.Jsem ráda , že na můj blog chodíš a hodně často píšeš komentáře já tvůj blog taky zbožňuju to se musím přiznat :D.Jinak vám všem děkuji za tu přízeň kterou tenhle blog dostává a já se budu snažit aby vás to dále bavilo.Tak už musíím běžet škola volá.

Assassins Creed I - Ústředí

12. dubna 2012 v 21:43 | Hayley

Ústředí se nachází v každém městě, které navštívíte.Slouží k tomu, že vám jeho správce musí povolit útok na cíl.Před zabitím cíle musíte udělat alespoň tři vyšetřování ze 6.

•Vzhled
Jednou velkou zvláštností je vchod pouze ze střechy, muže to být kvůli utajení řádu.Střešní vchod má pletenou stříšku na které je zobrazen znak řádu, takže byste to mohli snadno poznat.Když se dostanete dovnitř je tam taková malá chodbička s fontánkou po ,které vylézáte ven.Dále tam najdete pár polštářků na zemi na kterých Altaïr odpočívá těsně před útokem.Když vejdete do hlavní místnosti ústředí najdete tam,podle města, různé správce.Mají tam svůj pult obvykle s knihami a různými mapamy.

•Správci
Správci jsou osoby co se nachází v ústředí a můsí se ujistit zda o svém cíly víte natolik, že se ho můžete pokusit zabít.Když přijedete do města měli byste jít rovnou na ústředí kde vám správce řekne něco málo o cíly.Vy se pak musíte vydat do města kde budete vyšetřovat.Po třech nebo více vyšetřováních se musíte vrátit a pokud váš správce uzná že o svém cíly toho víte dost dá vám pírko orla.Pírko orla slouží jako důkaz toho ,že jste cíl opravdu zabily,protože ho namočíte do krve cíle.


Aktuálně

3. dubna 2012 v 19:07 | Hayley
Je tady duben a s dubnem přichází přijímačky, narozeniny blogu, moje narozeniny a festivaly.Nevím na co hledět dřív jenom vím, že na blog teď toho moc nebude, ale budu se snažit něco připravit.Naštěstí na jednu školu jsem byla dnes přijata a to mi spadl obrovský kámen ze srdce, že mám alepsoň jednu jistotu.Na narozeniny blogu tady určitě něco čekejte protože budou již třetí :).Když tak na to koukám duben bude vážně plný a to ani nekooukám na ty Velikonoce který můj zadek doufám přežije.Tak se zatím mějte a užijte si prázdniny.