Květen 2013

Assassins Creed II - Sekvence 10

31. května 2013 v 12:28 | Hayley


Po misi se setkáte a Antoniem, který vás představí novému benátskému Dóžeti. Poté budete muset osvobozovat zloděje a žoldnéře z klecí na různých místech v Benátkách. Z jedné klece osvobodíte Bartolomea Alviana, který je vedoucí žoldnéřů tzv. Kondotiér. Po osvobození ho bude Ezio Bartoloměje doprovázet do jeho domu. Tam vám Bartoloměj slíbí pomoc jeho žoldnéřů na vraždě Silvia Barbariga.
Pak se přesunete k činu a Ezio začne rozmisťovat žoldnéře na vyznačených místech, aby začaly s nepokoji. Ezio bude zajišťovat signál, který zapálí na vysoké věži. Jakmile vojáci začnou s nepokoji, Ezio se vydá po svých cílech. Na ulicích se bude muset vyhýbat strážím,aby chytil jak Silvia tak Danteho předtím než doběhnou na loď.


Assassins Creed II - Sekvence 9

29. května 2013 v 13:23 | Hayley


Tuto sekvenci bude Eziovým úkolem zabít Marca Barbariga, který se podle plánů templářů stal novým Benátským dóžetem. Ezio se od Antonia dozvý, že Marco pořádá večírek, ale není možné se tam dostat pokud nemáte zlatou masku. Antonio zná způsob jak jí získat. Pořádá se soutěž se čtyřmi úkoly a když je splní dostane zlatou masku.
1. úkol bude získat pomocí svého kouzla co nejvíce stužek od žen na karnevalu. Za druhé budete muset soupeřit o vlajku a přenést jí na místo jako 1. 3. úkolem bude zavod na střechách a poslední bude boj v ringu. O masku, ale bojuje i "bodyguard" Marca Dante Moro a ten nechce hrát čestně, proto do ringu pošle stráže a dokonce i sám si příjde vyřídit účty. Ezio, ale všechny porazí a s radostí si příjde na pódium převezmout masku, Dante ovšem podplatil pořadatele a masku získal on. Proto Eziovy nezbude nic jiného než mu tu masku ukrást.
Po ukradení masky se Ezio konečně dostane na večírek, ale kvůli tomu že Dante zjistil, že mu maska chybí, začnou stráže hledat zloděje na večírku. Kdž se Ezio konečně dostane k lodi kde má Marco proslov, použije Leonardův nový vynález a pistolí Marca zastřelí.


Assassins Creed II - Sekvence 8

29. května 2013 v 12:49 | Hayley


Po rozhovoru s Antoniem bude Ezio sledovat muže, kterého viděl u Emilia Barbariga. Setká se se Stephanem da Bagnone a Ezio zjistí, že plánují zabít Benátského Dóžete. Až se všichni templáři setkají dostanete úkol všechny 4 zabít. Nejdříve, ale musíte ochránit dóžete, spolu se zloději prozkoumáte okolí Palazzo Ducale, kde přebývá dóže a zjistíte, že se tam prostě nemůžete dostat.
Proto Ezia napadne jeden šílený nápad. Při cestě do Benátek si Leonardo ve své drožce vezl letející stroj a právě ten se teď Ezio chystá použít. Plán mu vyjde a skutečně přistane na střeše Palazza Ducale. Bohužel příjde pozdě a sleduje jak Carlo Grimaldi otrávil Dóžete. Ezio ho pronásleduje a zabije.


Assassins Creed II - Sekvence 7

29. května 2013 v 12:30 | Hayley


Když se konečně dostanete do Benátek, spolu s Leonardem se zúčastníte prohlídky města. Po prohlídce Ezio zahlédne zlodějku, která šplhá na zdánlivě nedosažitelnou budovu, ale je strážemi zasažena šípem. Ezio jí příjde na pomoc a jeho úkolem bude jí dovést do bezpečí. Dostanete se až do Benátského doupěte zlodějů a setkáte se s jejím velitelem Antoniem. Aby si Ezio získal jeho přízeň pomůže mu s různými úkoly. Po splnění se od Rozy naučíte vysoký skok a budete schopni provést plán zlodějů místo ní. Ezio zabije Emilia Barbariga a zloději si převezmou palác.


Assassins Creed II - Sekvence 6

19. května 2013 v 12:59 | Hayley

Jste zpátky ve Florencii a Ezio si jde promluvit s Lorenzem Medicejským od kterého později dostane kápi Medicejských. Ezio mu sdělí, že za dalším cílem se musí vydat do Benátek. Na cestě do Benátek potkáte Leonarda a doprovodíte ho do města. Při cestě ovšem na drožku zaútočí banditi a tak bude vaším úkolem Leonarda v pořádku převézt do Benátek. Nakonec dojedete do přístavu ve Forli kde zachráníte místní hraběnku před utopením, ona vám zajistí cestu do Benátek na lodi.
V tuto chvíli se probouzí Desmond a Lucy mu dá nějakké úkoly na prověření jeho schopností. Na Desmonda, ale začne působit efekt prolínání a tak se ocitne v kůži Altaïra, který pronásleduje záhadnou ženu. Po dokončení této krátké mise se opět vracíte do Animu.


Assassins Creed II - Sekvence 5

19. května 2013 v 11:46 | Hayley

Po vraždě Francesca půjde Ezio navštívit Leonarda, kterému dá další stránku kodexu. Leonardo díky ní vyrobí otrávenou čepel. Poté se vrátíte do Monterrigioni kde vás strýc Mario naučí nové bojové prvky. Díky nově nabytým schopnostem půjdete zabít další cíle do Toskánska. Vaším cílem se stane Stefano da Bagnone ,Antonio Maffei ,Bernardo Baroncelli a Francesco Salviati. Nakonec budete sledovat Jacopa de Pazzi do antického divadla kde se znovu setkáte se Španělem.Assassins Creed II - Sekvence 4

18. května 2013 v 15:31 | Hayley

Hned nazačátku sekvence vám Mario odhalí kodex a kryptu skrytou pod vilou Auditore. Poté se Ezio vrátí zpátky do Florencie za Leonardem, kvůli stránce kodexu kterou získal. Ezio se setká s vůdcem zlodějů La Volpem, a poprosí ho o informace o Francescu de Pazzim. Aby získal všechny pečetě Asasínů musí Ezio objevit tajemství chrámu Santa Maria Novella.
V kobkách pod Florencií se dostane na tajné setkání templářů kde se poprvé dozví o muži kterému říkají Španěl. Na shromáždění se dozví o chystaném atentánu na Medicejské a s pomocí La Volpeho se ho pokusí zastavit. Při atentátu je zabit bratr Lorenza Medicejského. Ezio doprovodí zraněného Lorenza do bezpečí a slíbí mu, že Francesca zabije a to také nakonec udělá.

VZPOMÍNKY
Když kážete vodu nepijte víno
Úprk v San Marco
Hon na lišku
Uvidíme se tam
Tajemství Novelly
Vlci v rouše beránčím
Sbohem, Francesco

VEDLEJŠÍ VZPOMÍNKY
Tajemství Il Duomu


Assassins Creed II - Sekvence 3

18. května 2013 v 15:04 | Hayley

Na cestě za Mariem, Ezia a jeho rodinu napdane Viery de Pazzi, ale naštěstí je zachrání právě Mario. Ve vile Auditore Ezio podstoupí výcvik od Maria a ten mu později řekne pravdu o tom kdo byl doopravdy jeho otec. Po dokončení výcviku se Ezio s Mariem vydá do Toskánska zabít dalšího člena spiknutí. Ezio, který touží po pomstě ve vzteku zabije právě Vieryho a po tomto činu se vrací zpátky do Monterrigioni.

VZPOMÍNKY
Pomoc na silnici
Casa dolce Casa
Cvičení dělá mistra
Co se povídá
Změna plánu

Assassins Creed II - Sekvence 2

18. května 2013 v 13:11 | Hayley

Po návštěvě matky a sestry se Ezio seznámí s Paolou, která vlastní nevěstinec. Naučí Ezia jak krást a nepozorovaně se pohybovat. Seznámíte se se zloději a navštívíte Leonarda u kterého si necháte opravit čepel. Nakonec se vydáte zábít zradce Ubeta Albertiho. Poté co ho zabijete se vydáte zpátky za Paolou a s její pomocí se zbavíte své známosti. Ezio bude chtít ochránit zbývající členy rodiny a bude je chcít odvézt ke strýci do Monterrigioni.

VZPOMÍNKY
Přizpůsobivost
Eso v rukávu
Soudce, porota, kat
Nenápadnost
Arivederci


Assassins Creed II - Sekvence 1

18. května 2013 v 12:39 | Hayley

Konečně se vžíváte do kůže dospělého Ezia Auditorere, který se právě zapletl do bitky s Vierym de Pazzi, kvůli cti své rodiny. Po bitce, ve které lítaly i kameny se musíte dostavit k doktorovi, ke kterému vás doprovodí váš bratr Federico. Po ošetření si spolu dají závod na střechu rozhledny a po rozhovoru s Federicem půjde Ezio navšívit svojí lásku Cristinu Vespucci. Ráno se vydáte za otcem a splníte úkoly pro každého člena rodiny. S matkou navštívíte Leonarda da Vinciho, pro otce roznesete dopisy, pro sestru zmlátíte jejího milence a pro bratra najdete pírka.
Když se, ale večer vrátíte domů zjistíte, že vašeho otce a bratry zajali a drží je ve vězení. Navštíví svého otce a ten mu dá pokyny co dělat dál, ukryje matku a sestru u služebné a začne plnit pokyny. V domě najde oblek ,skrytou čepel a dopis, který má prý vyřešit celé to nedorozumení. Dopis donese Uberto Albertovi, který slíbí, že vše zařídí a Ezio mu bohužel uvěří.

VZPOMÍNKY
Chlapci zůstanou chlapci
Měl bys vidět toho druhého
Sourozenecká rivalita
Noční čepička
Florentský sprint
Poslíček
Rodinný přítel
Zmlaťte podvodníka
Petrucciovo tajemství
Zvláštní donáška
Kriminální
Rodinné dědictví
Poslední naživu vyhrává

VEDLEJŠÍ ÚKOLY
Donchuán
Zesměšněná žena


Assassins Creed II - Prolog

18. května 2013 v 12:08 | Hayley

V úvodní části hry se seznámíte s odhaleními v předchozím díle a po menší rekapitulaci vám příjde na pomoc Lucy. S její spoluprácí zmlátíte pár chlápku od ochranky a s Desmondem v kufru utečete z Abstega. Zúčastníte se také zrození našeho nového hrdiny Ezia a doslova mu budete pomáhat na svět. Lucy vás dostane do úkrytu kde poznáte svoje další společníky, Rebeccu a Shauna. A nakonce se znovu vydáte do Animu.
Assassins Creed II - Návody

18. května 2013 v 11:44 | Hayley

Pírka
Řešení Pravdy

Assassins Creed II - Oblečení

11. května 2013 v 13:24 | Hayley

ZÁKLADNÍ OBLEČENÍ